Na začátek....

22. ledna 2009 v 12:05 | ... |  Co se mi....
Tak jsem opět proseděl celou noc u kompu aniž bych věděl co jsem dělal.Jediný co vím že jsem vykouřil snad milion cigaret.Další z těch bezduchejch nocí kterých bylo za poslední dobu na jednoho až moc.
To je tak když si jeden v práci zmrzačí prst a je doma na neschopence.A najednou se naskytne otázka.Najednou to ne,ale po pár dnech už fakt nevíte co by.Co se vším tím volným časem?
Musíte sedět doma,protože by se mohlo stát že vám přijde kontrola a těch pár hodin předepsanejch vycházek od doktora.Jako v lágru!!!!A tak radeji sedím doma a neustále se užírám co s tím volným časem???
A právě jednu z těch bezduchejch nocí jsem si opět užil včera.O těch milionech cigaret už jsem psal taky je mi z toho pěkně zle.Právě jsem típl luxusně ubalený žváro a pokouším se sepsat něco do tohohle blogu.A jak jsem se k tomu dostal?Od tohohle tématu jsem v tomhle článku už několikrát odběhl tak se k tomu pokusim opět vrátit.
Takže jedna s těch bezduchejch nocí.Sedim u kompu a nevím co by.Jen tak brouzdám po netu a čas si kolem mě jen tak běží jako bych ani neexistoval. A říká si něco v tom smyslu "další ztracená duše"."Ale jenom pro tento večer"!Ohrazuju se.
Chvíli sedím a hraju nějakou gamesu,ale žádnej zápal jako na začátku marození.Projet zprávy,program a stejně se nechytám.Nic,nic mě nebaví jsem tak pekelně znuděnej.PROBOHA TO SNAD ANI NENI MOŽNÝ TAKHLE SE NUDIT.
Chvíli na to se registruju na chatu jestli tam náhodou není někdo známej s kým by se dalo pokecat.Nemusel by to být ani známej stačila by mi alespoň podobně naladěná duše."Pitomče je středa,je noc",tedy už spíš ráno co by tu kdo rozumnej pohledával.Lidiček je tam spousta ale povětšinou mladý.A na to jejich krafání mám tak zrovna náladu!!Takže přichází na řadu ikonka "odhlásit".
A jsem na tom stejně jako na začátku.Proboha....
Začíná svítat a já neustále brouzdám a času už si raději ani nevšímám.Nebaví mě ty jeho neustálý připomínky.Zrovna se začítám do nějakýho článku a v tom mi projede hlavou"to je ono".
Dostal jsem se k nějakýmu dost zajímavýmu blogu.Žádný takový ty hloupý žvásty o ničem který se tady snažim sesmolit já,ale duchaplný počtení.Super konečně něco.Takže jem ho přelouskal skoro celej.Samozřejmě že ten blog a ne jeden článek.Ale to už je venku světlo ptáci začínaj křičet a k nim se přidává i kanár kterej se probírá vedle v kleci.Hroznej rachot.No a už zase odbíhám.Tak zpátky.A v tom mi to proběhlo hlavou copak když se pokusím udělat něco podobného.Ne žádný kopírování cizího blogu,ale vlastní nápady,články.
A tak tu sedím píšu,do svýho novýho blogu a jsem zvědav jestli mě někdy někdo navštíví a co tomu bude asi říkat??
Tak a to by bylo něco na začátek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se tento blog?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama