Stávek....

24. ledna 2009 v 16:22 | ... |  Co se mi....
Taky máte občas takový ty stavy že by jste nejraději utekli sami před sebou.Mít na zádech obrovskej zip,kterej by se v případě nouze dal rozepnout a vy by jste se jen tak odskočili dát někam dohromady.Takový ty stavy,chodíte sem tam a nevíte coby.Jste naštvaný na všechno a na všechny.
Přitom je to den,jako každý jiný až na to že nemůžete vydržet sami se sebou natož aby vám vedle v kleci křičel třeba kanár?
Přitom je to den,jako každý jiný spali jste dobře a dluho nic vás nebolí,ale stačila maličkost která vás rozhodila a vy jste od tý doby celý nesví.A přitom to byla třeba jenom hloupost se kterou by jste se jindy vůbec nezatěžovali...Ale jak je to možný že se to jindy přehlídne a jindy vás to rozhodí takovym způsobem že to ani sami nechápete.A nezvedne vám náladu ani super plán na sobotní večer.Copak se to zase děje??
A tak si nezbývá říct nic jinýho.Zítra se to zlepší,ten dnešní den už nějak překousnu třeba to ten večer spraví.A když ne tak je důležitý někoho mít o koho se můžete opřít.Já to štěstí že tady někdo takovej pro mě je mám.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama